Jaguar Kids

Zajęcia sportowe dla dzieci


Jaguar Kids powstał w 2015 roku. Nasz obszar działania to zajęcia sportowe dla dzieci w Gdańsku oraz okolicach Trójmiasta. Jesteśmy częścią Akademii Piłkarskiej Jaguar Gdańsk. Głównym zadaniem Jaguar Kids jest popularyzowanie aktywności fizycznej i zarażanie pasją do sportu najmłodszych dzieci oraz budowanie podstaw motorycznych u maluchów.

Prowadzimy zajęcia ogólnorozwojowe dla przedszkolaków, organizujemy eventy sportowe, urodziny czy dni sportu w placówkach. W Jaguar Kids nie ma żadnych ograniczeń. Na zajęciach uczymy dzieci dyscypliny, zdrowej rywalizacji i zasad fair play. Budujemy autorytety i wyciskamy z nich ile się da – w pozytywnym sensie.

Zapraszamy wszystkie dzieci w wieku 2-6 lat oraz dzieci z niepełnosprawnościami w każdym wieku. Naszym celem jest ogólny rozwój dziecka, dlatego oprócz zajęć piłkarskich mamy sekcję taneczną.

Zobacz co oferuje Jaguar Kids!

Zajęcia sportowe z Jaguar Kids
Jesteśmy zaszczyceni i dumni, że obecnie prowadzimy 26 grup w przedszkolach i szkołach w Trójmieście. W zajęciach sportowych bierze udział około 370 dzieci.

  • Głównym celem jest zarażanie dzieci pasją do sportu oraz kształcenie podstawowych cech motorycznych poprzez zabawę.
  • Zajęcia odbywają się w różnych miejscach w Gdańsku i Trójmieście.
  • Nasza główna sekcja to piłkarska oraz zajęcia sportowe ogólnorozwojowe, a także taniec.

Zajęcia sportowe z Jaguar Kids
Zajęcia sportowe są prowadzone przez pasjonatów pracy z najmłodszymi. Trenerzy podczas treningów inspirują i przekazują dzieciom mnóstwo energii. Standardowo ćwiczenia z dziećmi trwają 30-45 minut i są dostosowane do tempa i możliwości maluchów.

Nasze specjalne programy aktywności fizycznej (turbo atrakcyjne lekcje WF) odbywają się w przedszkolach i szkołach podstawowych w Gdańsku i Straszynie. Nasze grupy i placówki z którymi współpracujemy to:

  • Gdańsk Karczemki – Przedszkole “Uśmiech Dziecka”
  • Szkoła podstawowa nr 85 w Gdańsku Jasieniu
  • Gdańsk Kowale – Montessori oraz Przedszkole “Skrawek Nieba”
  • Przedszkole “Tik Tak” w Gdańsku Kiełpino
  • Straszyn – Przedszkole “ Tik Tak”

KONTAKT: 

533 149 011