Jaguarek - piłka nożna dla najmłodszych.

Jaguarek - piłka nożna dla najmłodszych. 

Zapraszamy na najbardziej piłkarskie zajęcia dla maluszków! 

Jaguarek  - to zajęcia ogólnorozwojowe z elementami piłki nożnej dla chłopców oraz dziewczynek w wieku od 2 do 4 lat. To podstawa piramidy szkolenia największej na Pomorzu - Akademii Piłkarskiej Jaguar Gdańsk. 

Jaguarek

To idealne miejsce, aby rozpocząć swoją przygodę z piłką nożną!

Zarazimy Twoje dziecko pasją do piłki nożnej oraz aktywności fizycznej. Rozwijania zdolności motoryczne, koordynację ruchową oraz zręczność, co jest bardzo ważne dla dzieci w tym wieku.

Jaguarek może pomóc Twojemu dziecku również w rozwijaniu umiejętności społecznych i emocjonalnych. Maluszek uczy się współpracy z innymi dziećmi i zasad fair play, a także radzenia sobie z porażkami i niepowodzeniami. Na naszych zajęciach wzmacniamy pozytywne cechy osobowości małych piłkarzy dbając o: ćwiczenie umysłu, koncentracji, pamięci, ogólnych zdolności poznawczych, rozwoju poczucia własnej wartości i pewności siebie, ale przede wszystkim - uczymy PODSTAW PIŁKARSKIEGO RZEMIOSŁA.

Foto

 Zajęcia odbywają się z aktywnym udziałem Rodzica! Czas spędzony wspólnie z dzieckiem na zajęciach JAGUARKA to bezcenne chwile i świetna zabawa również dla Ciebie! Zacieśniamy więzi emocjonalne Rodzica z dzieckiem w iście piłkarskim klimacie.

Nasze zajęcia mogą być świetnym sposobem na rozwijanie pasji i zainteresowań. Dziecko może odkryć w sobie talent i zapał do piłki nożnej, co może prowadzić do dalszego rozwoju tej pasji w przyszłości. Od małego naszym podopiecznym zaszczepiamy DNA Jagura. Przygotowujemy małych (wielkich!) piłkarzy do kolejnego etapu szkoleniu w naszej Akademii Piłkarskiej po ukończeniu 4 roku życia. 

Zajęcia Jaguarka prowadzą wykwalifikowani trenerzy z doświadczeniem w pracy z najmłodszymi. 

Treningi odbywają się na hali piłkarskiej. Korzystamy z piłek o odpowiednim rozmiarze oraz innych narzędzi edukacyjnych, aby zachęcić dzieci do nauki i zabawy. Pracujemy na bezpiecznym oraz dopasowanym do wieku zawodników sprzęcie (tj. miękkie piłki, tunele , chusta animacyjna itd.)

Jesteśmy przekonani, że dzięki naszym zajęciom twoje dziecko nabierze nie tylko umiejętności piłkarskich, ale również wzmocni swoją pewność siebie i zdolności społeczne.

Foto 2

A to tylko ułamek tego co proponujemy! 

Pierwszy trening JAGUARKA jest zawsze BEZPŁATNY i niezobowiązujący. Zarezerwuj miejsce jeszcze dziś i przekonaj się osobiście o jakości naszych zajęć.

Kontakt: 

536 211 246 

jaguarek@jaguargdansk.pl 

Do zobaczenia na boisku!

ZAPISZ DZIECKO NA ZAJĘCIA PRÓBNE 

Po wypełnieniu formularza skontaktujemy się z Państwem bezpośrednio przekazujac dalsze szczegóły. 

​Jaguarek