1,5 procenta dla Jaguara. #BudujZNamiJaguar

Akademia Piłkarska Jaguar Gdańsk serdecznie zaprasza wszystkich sympatyków dołączenia do akcji #BudujZNamiJaguar, której celem jest zebranie środków na rozwój klubowej infrastuktury, która przekłada się bezpośrednio na podniesienie jakości szkolenia piłakrskiego naszych zawodników. 

Akademia Piłkarska Jaguar Gdańsk to jedna z najbardziej renomowanych polskich akademii, znana ze swojego zaangażowania w szkolenie młodych talentów piłkarskich. To miejsce, gdzie pasja do futbolu łączy się z profesjonalizmem.

Procent

Dziś Akademia Jaguar to wiodąca organizacja sportowa w regionie pomorskim, odpowiedzialna za rozwijanie ponad 800 młodych zawodników w ramach swojej struktury akademickiej. Młodzi zawodnicy Akademii Jaguar są regularnie powoływani do reprezentacji regionu, uczestniczą w różnych programach szkoleniowych, a także mają szansę debiutować w pierwszej drużynie klubu. Akademia Piłkarska Jaguar Gdańsk to również tysiące dzieci i młodzieży, chłopców i dziewczynek, trenujących w na nazych obiektach piłkarskich na gdańskiej dzielnicy kokozki. Przekazywanie 1,5% podatku to doskonały sposób na wsparcie takiej inicjatywy i pomaganie w rozwoju lokalnej społeczności piłkarskiej. Mam nadzieję, że ta informacja zainspiruje wielu ludzi do wsparcia Akademii Piłkarskiej Jaguar Gdańsk w tym ważnym przedsięwzięciu. 

Aby przekazać 1,5% podatku na rzecz Akademii Piłkarskiej Jaguar Gdańsk należy wypełnić odpowiednie rubryki w zeznaniu podatkowym za 2023 rok:

1) W rubryce "Przekazanie 1,5% podatku należnego na rzecz organizacji pożytku publicznego (OPP)" należy wpisać numer KRS: 0000695922,

2) W polu "Kwota dla OPP" należy podać sumę 1,5% podatku,

3) W rubryce "Cel szczegółowy" należy wpisać "JAGUAR ROZBUDOWA"