fot. Trener Dariusz Patalan

Akademia Piłkarska Jaguar Gdańsk

AKADEMIA PIŁKARSKA JAGUAR GDAŃSK działa na pomorskiej mapie piłkarskiej od ponad 15 lat. Głównym celem naszej działalności jest zachęcanie dzieci i młodzieży do aktywnej formy spędzania czasu na świeżym powietrzu.


Na własnym przykładzie doskonale wiemy, że piłka nożna to coś więcej, niż tylko sport. To nauka współzawodnictwa w duchu fair play, zespołowości, szacunku do przeciwnika, to także umiejętność samodoskonalenia oraz pokonywania własnych słabości. Wszystkie te elementy, w połączeniu z rozwojem motorycznym powodują, że piłka nożna to idealne zajęcie dla dzieci, które nauczy ich postępowania nie tylko na boisku, ale także poza nim w codziennym życiu.

W JAGUARZE stawiamy na profesjonalizm. To właśnie dlatego na stanowisko dyrektora AKADEMII PIŁKARSKIEJ JAGUARA GDAŃSK zaprosiliśmy samego Jacka Paszulewicza, gwiazdę Wisły Kraków i polskiej ekstraklasy. To właśnie dlatego trenerzy zatrudnieni w naszej szkółce regularnie grają mecze na różnych szczeblach pomorskiej piłki, ale również doskonalą swój warsztat trenerski, na co nie szczędzimy pieniędzy.

Chcemy, żeby każdy z Państwa był pewny, że oddając do nas swoją pociechę trafia ona pod najelpsze skrzydła. Naszą rekomendacją może być liczba zadowolonych piłkarzy i ich rodziców. Obecnie w AKADEMII PIŁKARSKIEJ JAGUARA GDAŃSK mamy ponad 800 dzieciaków, kochających piłkę i nie mogących się doczekać kolejnego treningu, kolejnego wyjazdu na mecz ligowy, czy też kolejnego wyjazdu na turniej. Liczba ta systematycznie rośnie, a nasza akademia jest aktualnie w ścisłej czołówce trójmiejskich szkółek piłkarskich, biorąc pod uwagę tak wyniki sportowe, jak liczbę uczęszczających na zajęcia piłkarzy czy stale ulepszane i rozbudowywane zaplecze sportowe.

Sportowy rozruch

 

 

​Obóz zimowy 2024. Galeria zdjęć