fot. Aplikacja

Oficjalna aplikacja Jaguar Gdańsk z opcją wsparcia. Razem tworzymy #DNAjaguara

W ostatnim czasie mocno pracowaliśmy nad stworzeniem czegoś nowego dla całej naszej społeczności. Pomysł, który przeszedł w realizację i przybierał coraz wyraźniejszą formę. W końcu możemy wypuścić efekt, którym jest Oficjalna Aplikacja Jaguar Gdańsk

Baner broszura

 

POBIERZ

Wręczamy Wam narzędzie składające się z wielu rozbudowanych modułów, które będą mocnym uzupełnieniem naszych obecnych kanałów komunikacji. Użytkownicy m.in. otrzymują stały dostęp do aktualnych materiałów, ale przede wszystkim w naszej aplikacji znajdą się treści, które nie będą publikowane nigdzie indziej. Materiały wideo, zdjęcia oraz relacje z zaplecza funkcjonowania Akademii Piłkarskiej Jaguar Gdańsk. 

Stworzyliśmy dla Was również specjalną tablicę, gdzie każdy może publikować swoje zdjęcia i filmy związane z treningami, meczami naszych drużyn. Dzielić się opiniami, komentować wpisy, obdarowywać „lajkami” interesujące treści, a także udostępniać materiały innym.

Z pozycji użytkowania aplikacji możecie także jednym kliknięciem przenieść się na klubowy profil facebookowy, a także naszego Twittera, Instagrama i kanał na YouTube. Równie szybko traficie na stronę internetową Akademii Piłkarskiej Jaguar Gdańsk. W aplikacji znajdziecie także aktualną tabelę, nadchodzące mecze i kadrę pierwszego zespołu. 

Co ważne nasza aplikacja wspiera proces tworzenia klubu Twoich marzeń! Wystarczy, że… zrobisz codzienne zakupy. Nie, to nie pomyłka. Część kwoty, którą wydasz u naszych Partnerów, zostanie przeznaczona na konkretne cele związane z funkcjonowaniem klubu. Nic na tym nie stracisz, nie dołożysz ani grosza więcej niż zazwyczaj, a możesz mieć realny wpływ na budowę silnej Akademii Piłkarskiej Jaguar Gdańsk Ciekawe? Pobierz już dzisiaj aplikację ze sklepu Google Play lub App Store

Aplikacja