fot. Szkoła ponadpodstawowa

Klasy ponadpodstawowe Jaguara Gdańsk

Akademia Piłkarska Jaguar Gdańsk przedstawia projekt klas ponadpodstawowych Jaguara Gdańsk. Uczniów szkół podstawowych zapraszamy do dołaczenia do klas, w których trening piłkarski na wysokim poziomie prowadzony przez naszych wykwalifikowanych trenerów będzie połączony z nauką. Przygotowanie do współzawodnictwa sportowego będzie opierowało się na pięciu jednostakach treningowych w tygodniu. W projekcie biorze udział szkoła - IV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego w Nowym Porcie.  w Nowym Porcie. 

POBIERZ PREZENTACJE

ZSO nr 5- IV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego w Nowym Porcie.

W tej szkole w projekcie mamy klasę 1G jest to klasa o profilu geograficzno- społeczenym. 

B2 - Bursa Gdańska
ul. Wyzwolenia 49
80-537 Gdańsk
tel. 536 852 255 (sekretariat, portiernia)
tel. 58 743 63 89 (wychowawcy)
e-mail: wyzwolenia@bursa.edu.gdansk.pl

Zajęcia piłkarskie będą realziwoane poprzsez pięć jednostek treningowych do południa plus jednen trening wspólny (zawodnicy, którzy nie pójdą do jednej klasy).

Baza sportowa szkoły

  • Dwie hale sportowe 
  • Siłownia 
  • Boisko Orlik 
  • Sauna 
  • W bliskiej odległości pełno wymiarowe boisko piłkrskie 

Szczegóły dotyczące rekrutacji: 

NAZWA KLASY: Klasa 1G geograficzno- społeczna z rozszerzeniem z geografii wosu i angielskiego

Rekrutacja do klas ponadpostaowych odbywa się online przez system VULCAN: https://nabor-pomorze.edu.com.pl/kandydat/app/access_locked.html (system rekrutacji ruszy pod linkiem już w najbliższym czasie) 

UWAGA! System pozwala wybrać kilka szkół do, których chce się aplikować. W przypadku rekrutacji do klasy prowadzonej przez Jaguar Gdańsk istotny jest wybór ZSO nr 5- IV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego w Nowym Porcie na pierwszym lub drugim miejscu! 

Schemat treningów i zajęć 

Szkoła

Strona www szkoły:

https://zso5.edu.gdansk.pl/pl

Trenerami w projekcie są: 

Karol Wiśniewski- trener z licecją UEFA A, trener Jaguara Gdańsk od 9 lat, staże trenerskie odbył między innymi w takich klubach Ekstraklasy jak Pogoń Szczecin, Legia Warszawa, Lechia Gdańsk czy Arka Gdynia. 

Jakub Karwat- licencja UEFA B, trener piłki nożnej od 2014 roku, staże trenerskie: VFL Wolfsburg i Lech Poznań, Założyciel i Prezes Escola Futbolu Pruszcz Gdański, obecnie Trener Rocznika 2009 Jaguar Gdańsk, grałem jako zawodnik w: SMS Łódź, Lechia Gdańsk, Bytovia Bytów, Czarni Pruszcz Gdański, sukcesy jako zawodnik: Mistrz Polski JM z 2010 roku z SMS Łódź, awans do I ligi z Bytovią Bytów w sezonie 2013/2014. Nauczyciel w Szkole podstawowej numer 7. 

 

Ankieta dla osób zaintersowanych projektem klas ponadpostawoych Jaguara Gdańsk w roku szkolnym 2023/2024. Zachęcamy do jej wypełnienia