fot. Szkoła ponadpodstawowa

Klasy ponadpodstawowe Jaguara Gdańsk

Akademia Piłkarska Jaguar Gdańsk przedstawia projekt klas ponadpodstawowych Jaguara Gdańsk. Uczniów szkół podstawowych zapraszamy do dołaczenia do klas, w których trening piłkarski na wysokim poziomie prowadzony przez naszych wykwalifikowanych trenerów będzie połączony z nauką. Przygotowanie do współzawodnictwa sportowego będzie opierowało się na pięciu jednostakach treningowych w tygodniu. W projekcie biorze udział szkoła ZSczą w tym roku pierwszą klasę w szkole na O nr 5- IV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego w Nowym Porcie. Odoby, które kończąw tym roku klasę pierwszą w XXI LO z Oddziałami Sportowymi będę miały możłiwość przejścia do klas drugich w IV LO w Nowym Porcie. 

ZSO nr 5- IV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego w Nowym Porcie.

W tej szkole w projekcie mamy klasę 1G jest to klasa o profilu geograficzno- społeczenym. Rekrutacja do szkoły odbywać będzie na podstawie testów sprawnościowych oraz progu punkowego wyznaczonego przez szkołę 130-135 punktów w pierwszej rekrutacji i 150-155 punktów w naborze dodatkowym. Terminy testów podane zostaną w najbliżśzym czasie. W szkole jest możlwiość skorzystania z bursy. Zajęcia piłkarskie będą realziwoane poprzsez pięć jednostek treningowych do południa plus jednen trening wspólny (zawodnicy, którzy nie pójdą do jednej klasy).

Baza sportowa szkoły

  • Dwie hale sportowe 
  • Siłownia 
  • Boisko Orlik 
  • Sauna 
  • W bliskiej odległości pełno wymiarowe boisko piłkrskie 

Schemat treningów i zajęć 

Szkoła

Strona www szkoły:

https://zso5.edu.gdansk.pl/pl

Trenerami w projekcie są: 

Karol Wiśniewski- trener z licecją UEFA A, trener Jaguara Gdańsk od 9 lat, staże trenerskie odbył między innymi w takich klubach Ekstraklasy jak Pogoń Szczecin, Legia Warszawa, Lechia Gdańsk czy Arka Gdynia. 

Jakub Karwat- licencja UEFA B, trener piłki nożnej od 2014 roku, staże trenerskie: VFL Wolfsburg i Lech Poznań, Założyciel i Prezes Escola Futbolu Pruszcz Gdański, obecnie Trener Rocznika 2009 Jaguar Gdańsk, grałem jako zawodnik w: SMS Łódź, Lechia Gdańsk, Bytovia Bytów, Czarni Pruszcz Gdański, sukcesy jako zawodnik: Mistrz Polski JM z 2010 roku z SMS Łódź, awans do I ligi z Bytovią Bytów w sezonie 2013/2014. Nauczyciel w Szkole podstawowej numer 7. 

KONTAKT: 

501-712-552

Ankieta dla osób zaintersowanych projektem klas ponadpostawoych Jaguara Gdańsk w roku szkolnym 2023/2024. Zachęcamy do jej wypełnienia