Certyfikacja PZPN

Program Certyfikacji Szkółek Piłkarskich to innowacyjny projekt skierowany do podmiotów prowadzących szkolenie dzieci w zakresie piłki nożnej. Jego ideą jest wyznaczanie standardów pracy z młodymi zawodnikami, pomoc w ich szkoleniu oraz weryfikacja szkółek. Przyznanie danemu podmiotowi Certyfikatu PZPN na jednym z trzech poziomów (złotym, srebrnym lub brązowym) jest równoznaczne ze spełnieniem przez niego szeregu kryteriów i gwarancją odpowiedniej jakości szkolenia. Jednostki wyróżnione w ten sposób przez Polski Związek Piłki Nożnej dołączą do elitarnego grona szkółek będących dla dzieci sprawdzonym miejscem do rozwijania swoich piłkarskich umiejętności.

Jednym z kryteriów certyfikacji jest posiadanie przez rodzica konta zawodnika na portalu https://www.laczynaspilka.pl, zarejestrowanie dziecka w systemie PZPN, a następnie złożenie wniosku zawodnika do naszego klubu na nowy sezon. Zgodnie z zasadami certyfikacji zawodnicy, którzy nie będą zarejestrowani w naszej Akademii, nie będą mogli uczestniczyć w zajęciach.

Rejestracja dziecka w systemie PZPN

W trakcie rejestracji w profilu zawodnika (dziecka) trzeba dodać zdjęcie (w razie jego braku można dodać np. logo Klubu a zdjęcie dziecka w każdej chwili można uzupełnić później, logo Akademii Piłkarkiej Jaguar Gdańśk dostępne pod tym linkiem. Zdjęcie należy pobrać na komputer.

Złożenie wniosku o potwierdzenie przynależności do Akademii Piłkarskiej Jaguar Gdańk 

Szczegółowe informacje na temat Programu Certyfikacji PZPN dla szkółek piłkarskich można znaleźć na stronie: www.laczynaspilka.pl/certyfikacja

Ewentualne pytania dotyczące programu można kierować do Działu Wsparcia PZPN: wsparcie@pzpn.pl, tel. 732 122 222.