fot. stadion traugutta

Baltic Footbal Cup 2019

Zapraszamy Was na coroczny międzynarodowy turniej Baltic Football Cup, który odbędzie się 22-23 czerwca w Gdańsku na obiektach Mosir-u (ul. Traugutta 29) oraz obiektach Jaguar Gdańsk.
Turniej będzie odbywał się jednocześnie dla wszystkich roczników na 3 boiskach naturalnych i 2 sztucznych.

Roczniki biorące udział:

U12 – 2007 – system gry „8+1”
1. AP Pomorzanin Gdynia
2. GKS Kolbudy rocznik 2007/2008
3. Akademia Piłkarska GKS Kowale
4. Radunia Stężyca
5. Olimpia Osowa
6. Żuri Olsztyn
7. SSHOR- 5 Kaliningrad (Rosja)
8. ŁKS Łomża
9. Jaguar Gdańsk
10. Gedania 1922 Gdańsk
11. Gavia Choszczno
12. AS Pomorze

U11 – 2008 – system gry „8+1”
1. UKS GAP Bruskowo Wlk.
2. Drukarz Warszawa
3. Olympic Wrocław Reprezentacja 2008
4. FASE - Football Academy School of Excellence
5. AS Pomorze
6. Akademia Piłkarska MKS Znicz Pruszków
7. Arsenał Charków (Ukraina) 
8. FC Lwów (Ukraina) 
9. MFK Kremin (Ukraina) 
10. Concordia Elbląg
11. Tucholanka Tuchola
12. Piki Gdańsk 
13. Jaguar Gdańsk rocznik 2008
14. GKS Błękitni Korona SOK ?

U10 – 2009 – system gry „6+1”
1. Olimpia Grudziądz
2. Błękitni Wejherowo
3. Akademia Piłkarska Gavia Choszczno Sp. z o.o.
4. UKS 4 Kostrzyn nad Odrą
5. Zwar Warszawa 
6. MKS Korsze
7. Dynamo Kijów (Ukraina) 
8. FC Radunia Stężyca
9. Escola Futbolu Pruszcz Gdański
10. Fase Szczecin
11. ŁKS Łomża
12. Neringos SM (Litwa) 
13. Jaguar Gdańsk
14. Swarzędzki Klub Sportowy "Unia"

U9 – 2010 – system gry „4+1”
1. AP Pomorzanin Gdynia
2. UKS GAP Bruskowo Wielkie
3. Gedania 1922 Gdańsk
4. Gavia Choszczno
5. SK Kijów (Ukraina) 
6. SK Kijów II (Ukraina) 
7. Dynamo Kijów (Ukraina) 
8. Radunia Stężyca
9. ŁKS 1926 Łomża
10. Neringos SM (Litwa) 
11. Pokolenia Lechii Gdańsk
12. Jaguar Gdańsk

U8 – 2011 – 32 drużyny – 4 grupy po 8 zespołów – system gry „4+1”
1. Gavia Choszczno
2. Olympic Wrocław
3. SSHOR- 5 Kaliningrad (Rosja)
4. Junost Kaliningrad (Rosja)
5. Radunia Stężyca
6. Dynamo Kijów (Ukraina) 
7. FASE Szczecin
8. Jaguar Gdańsk