fot. Treningi w Akademii Piłkarskiej Jaguar

Zapisy do Akademii. Jak to zrobić?

Akademia Piłkarska Gdańsk wychodząc naprzeciw wszystkim osobom, które chcą dołączyć do naszych grup treningowych specjalny przewodnik. Dowiedzą się państwo poniżej o tym, w jakie dni i w jakich godzinach odbywają się treningi. Znajdą Państwo kontakt bezpośredni do trenerów prowadzących daną grupę oraz odpowiedzi na najważniejsze pytania.Wrzesień to doskonały moment na rozpoczęcie dodatkowych zajęć sportowych, które przyniosą Twojej pociesze wiele radości, zabawy oraz satysfakcji. W Akademii trwają nabory do drużyn piłkarskich, dedykowane dziewczynkom oraz chłopcom w każdej kategorii wiekowej! Zadbaj o zdrowie i sprawność swojego dziecka i zapisz je na bezpłatne treningi zapoznawcze. 

Czy jest jakiś okres próbny w akademii?

Tak. W Akademii obowiązuje miesięczny okres próbny treningów, podczas których można sprawdzić, czy się u nas podoba, jaka jest atmosfera na treningach i czy Państwo oraz dzieci są zadowoleni.

Co zrobić, gdy po okresie próbnym chcą się Państwo do nas zapisać?

W pierwszej kolejności prosimy poprosić trenera prowadzącego zajecia, aby wysłał Państwu zaproszenie do aplikacji SportBM. Potrzebny będzie Państwa mail, na który otrzymają Państwo zaproszenie i potem po kliknięciu w link z maila rejestrują się Państwo w naszej Akademii. Następnie prosimy o kontakt z biurem, najlepiej mailowo na adres a.przydatek@jaguargdansk.pl. Na ten adres prosimy wysłać dane do umowy:

Imię i Nazwisko rodzica

Imię i nazwisko dziecka

Miejsce zamieszkania: ulica, kod pocztowy, miasto/miejscowość

Po otrzymaniu przez nasze biuro tych danych zostanie sporządzana dla Państwa umowa, która następnie zostanie wysłana do Państwa przez program Autentii (program do podpisu alektronicznoego). Po otrzymaniu maila z tego programu zapoznają się Państwo z umową i podpisują ją Państwo elektronicznie.

Gdzie można kupić sprzęt sportowy naszej Akademii?

Zawodnicy naszej Akademii muszą posiadać na treningach sprzęt sportowy, który zakupić można w naszej kawiarni na naszych obiektach w godzinach 16:00-20:00.

Ile wynosi składka miesięczna?

Składka miesięczna wynosi w naszej Akademii 250 złotych. W przypadku zapisania więcej niż jednego dziecka obowiązuje zniżka 30 złotych na każde dziecko.

Przykład: Pani Ania zapisała do naszej Akademii dwóch synów Marka i Darka. Składka członkowska po okresie próbnym dla dwóch synów będzie wynosić po 220 złotych.

Gdzie odbywają się treningi?

Treningi w naszej Akademii odbywają się na naszych własnych obiektach na gdańskiej dzielnicy Kokoszki. Obiekt zlokalizowany jest tuż przy tzw. "rondzie turbinowym". Poniżej znajdą Państwo link do dokładnej lokalizacji:

https://goo.gl/maps/RuLJmCZU5EvaRyE69

Rezygnacja/ zawieszenie w przypadku kontuzji 

W przypadku rezygnacji z zajęć lub zawieszenia uczęszczania na zjęcia z powodu kontuzji prosimy o zgłaszanie tego faktu drogą mailową na adres a.przydatek@jaguargdansk.pl 

Kontakty do trenerów grup naborowych

Dariusz Borkowski
2017/2018/2019
696-464-703
d.borkowski@jaguargdansk.pl

Patryk Bieńkowski
2016
517-247-369
p.bienkowski@jaguargdansk.pl

Michał Żuchowski
2015
504-509-238
m.zuchowski@jaguargdansk.pl

Damian Balcerowski
2014
783-545-487
d.balcerowski@jaguargdansk.pl

Dominik Rycewicz
2013
883-223-483
d.rycewicz@jaguargdansk.pl

Raul Chojnacki
2012
662-273-001
r.chojnacki@jaguargdansk.pl

Jarosław Kuźniarski
2009/2010/2011
510-148-605
j.kuzniarski@jaguargdansk.pl

Jacek Jadanowski
Dziewczynki
661-912-484

Energa