Jaguar Kids piłka nożna dla najmłodszych.

Jaguar Kids - piłka nożna dla najmłodszych. 

Zapraszamy na najbardziej piłkarskie zajęcia dla maluszków! 

Projekt „Jaguar Kids” to innowacyjna inicjatywa skierowana do dzieci w wieku od 18 miesięcy do 4 lat oraz ich rodziców. Celem programu jest stworzenie przyjaznej i rozwijającej atmosfery, w której dzieci mogą rozwijać swoje umiejętności fizyczne, społeczne i emocjonalne poprzez zabawę i aktywność fizyczną, jednocześnie budując silne więzi z rodzicami.

Treningi „Jaguar Kids” są zaprojektowane w taki sposób, aby dostosować się do specyficznych potrzeb i możliwości najmłodszych uczestników. Zajęcia skupiają się na różnorodnych aktywnościach, które wspierają rozwój motoryczny, koordynację, równowagę oraz rozwój umiejętności społecznych poprzez interakcję z innymi dziećmi i rodzicami.

Podczas treningów rodzice pełnią aktywną rolę, uczestnicząc w zabawie i ćwiczeniach razem z dziećmi. Dzięki temu mogą budować więź i wzmacniać relacje rodzinne, jednocześnie wspierając rozwój swoich pociech.

 

Kids

 

 

Cele programu „Jaguar Kids”:


Rozwój umiejętności fizycznych:

  • Poprawa motoryki dużej i małej.
  • Wzmacnianie koordynacji ruchowej i równowagi.
  • Rozwijanie zdolności do wykonywania różnorodnych aktywności fizycznych.

Rozwój umiejętności społecznych i emocjonalnych:

  • Wspieranie interakcji społecznych z rówieśnikami.
  • Nauka dzielenia się, współpracy i pracy w grupie.
  • Budowanie pewności siebie i poczucia własnej wartości.

Wzmacnianie więzi rodzinnych:

  • Umożliwienie rodzicom aktywnego uczestnictwa w rozwoju dziecka.
  • Budowanie silnych, pozytywnych relacji rodzic-dziecko.
  • Stworzenie wspólnej przestrzeni do zabawy i nauki.

 

 

Foto

Charakterystyka treningów:


Zróżnicowane aktywności: Program obejmuje szeroki zakres ćwiczeń i zabaw dostosowanych do wieku i możliwości dzieci. Mogą to być proste ćwiczenia ruchowe, gry zespołowe, tory przeszkód, a także kreatywne zabawy, które angażują wyobraźnię i umiejętności manualne.
Integracja rodziców: Rodzice nie są jedynie obserwatorami, ale aktywnie uczestniczą w zajęciach, co sprzyja budowaniu relacji i wspólnemu spędzaniu czasu.
Dostosowanie do potrzeb: Treningi są elastyczne i mogą być modyfikowane w zależności od indywidualnych potrzeb i tempa rozwoju dzieci.


Korzyści dla dzieci i rodziców:


Dla dzieci: Poprawa zdrowia fizycznego, rozwój umiejętności społecznych, zwiększenie poczucia bezpieczeństwa i komfortu w nowych sytuacjach.
Dla rodziców: Możliwość aktywnego wsparcia rozwoju dziecka, zacieśnienie więzi rodzinnych, lepsze zrozumienie potrzeb i możliwości dziecka.


Projekt „Jaguar Kids” to nie tylko treningi, ale także wspólna przygoda, która angażuje całe rodziny i wspiera wszechstronny rozwój dzieci w bezpiecznym i przyjaznym środowisku.Nasze zajęcia mogą być świetnym sposobem na rozwijanie pasji i zainteresowań. Dziecko może odkryć w sobie talent i zapał do piłki nożnej, co może prowadzić do dalszego rozwoju tej pasji w przyszłości. Od małego naszym podopiecznym zaszczepiamy #DNAJagura. Przygotowujemy małych (wielkich!) piłkarzy do kolejnego etapu szkoleniu w naszej Akademii Piłkarskiej po ukończeniu 4 roku życia. 

Zajęcia Jaguar Kids prowadzą wykwalifikowani trenerzy z doświadczeniem w pracy z najmłodszymi. 

Treningi odbywają się na hali piłkarskiej. Korzystamy z piłek o odpowiednim rozmiarze oraz innych narzędzi edukacyjnych, aby zachęcić dzieci do nauki i zabawy. Pracujemy na bezpiecznym oraz dopasowanym do wieku zawodników sprzęcie (tj. miękkie piłki, tunele , chusta animacyjna itd.)

Jesteśmy przekonani, że dzięki naszym zajęciom twoje dziecko nabierze nie tylko umiejętności piłkarskich, ale również wzmocni swoją pewność siebie i zdolności społeczne.

Foto 2

A to tylko ułamek tego co proponujemy! 

Pierwszy trening JAGUAR KIDS jest zawsze BEZPŁATNY i niezobowiązujący. Zarezerwuj miejsce jeszcze dziś i przekonaj się osobiście o jakości naszych zajęć.

Kontakt: 

739-308-415 

jaguarek@jaguargdansk.pl 

Do zobaczenia na boisku!

 

​Jaguar Kids