Wychowankowie

Informacje na temat wszystkiego co dzieje się u naszych wychowanków. Linki, artykuły występy


Dwóch wychowwanków Jaguara Gdańsk w Reprezentacji Polski U-16 

Daniel Mikołajewski zawodnik Jaguara Gdańsk został powołany przez Trenera Marcina Dornę na zgrupowanie Reprezentacji Polski u-16, które w dniach 9-15 października odbędzie się w Olecku‼️⚽
Dodatkowo na zgrupowanie powołany został wychowanek naszego Klubu Bartosz Borkowski obecnie zawodnik Lechia Gdańsk. 

Daniel

 

https://www.laczynaspilka.pl/aktualnosci/reprezentacja-mlodziezowa-u-16/u-16-powolania-na-zgrupowanie-w-olecku

 

 

Wychowanek Jaguara Gdańsk z bramką w II Lidze 

Bartosz Kuźniarski, który jest wychowankiem Jaguara Gdańsk zdobył bramkę w swoim debiucie w II ligowym Klubie Radunia Stężyca. 

 

Grali nasi wychowankowie 

W weekend 11-12 września grali nasi wychowankowie. Mikołaj Reclaf po raz koljny zameldował się w wyjściowej jedenastce  pierwszoligowego GKS Jastrzębie w meczu z Sandecją Nowy Sącz. Spotkanie zakończyło się wygraną Sandecji 0:3. 

Wychowankowie Jaguara Gdańsk powołani do Reprezentacji Polski U-16 

Trener Marcin Dorna powołał na zgrupowanie Reeprezrntacji Polski U-16 trzych wychowanków naszej Akademii: Hubert Leopold (Jagielionia Białystok), Bartosz Borkowski (Lechia Gdańsk), Daniel Mikołajewski (Jaguar Gdańsk). 

 

Mikołaj Reclaf w bramce pierwszoligowego zespołu GKS Jastrzębie! 

Wychowanek Akademii Piłkarskiej Jaguar Gdańsk Mikołaj Reclaf debiutuje w bramce GKS Jastzębie. Podczas meczu z ŁKS Łódź młody bramkarz zaprezentował się z bardzo dobrej strony, broniąc kilka groźnych sytuacji. 

 

Jakub Wireński podpisuje kontrakt w Rakowie Częstochowa 

Wychowanek Akademii Piłkarskiej Jaguar Jaguar Jakub Wireński podpisał profesjonalny kontrakt z Klubem Raków Częstochowa. 

Wireński