fot. Mecz

Zapowiedź Meczu 18. kolejki IV Ligi: Jaguar Gdańsk kontra Sparta Sycewice!

W nadchodzącą sobotę, 2 marca 2024 roku, na Obiektach Piłkarskich Jaguara Gdańsk rozegra się emocjonujące starcie 18. kolejki IV Ligi pomiędzy Jaguarem  a gośćmi z Sycewic - Spartą Sycewice. To spotkanie zapowiada się niezwykle interesująco, zwłaszcza biorąc pod uwagę obecne pozycje obu drużyn w tabeli.

Jaguar Gdańsk stawiają sobie ambitny cel - utrzymanie się na szczycie tabeli. Mecz na własnym boisku to dla nas kolejna okazja do potwierdzenia przewagi i zdobycia cennych punktów.

Z drugiej strony mamy Spartę Sycewice, która aktualnie zajmuje trzynaste miejsce w ligowej hierarchii. Choć pozycja ta może nie do końca oddać potencjał drużyny, goście z pewnością przyjadą do Gdańska z determinacją do walki o punkty. Mecz z liderem ligi to dla nich okazja do udowodnienia, że są w stanie konkurować z najlepszymi.

Porównanie drużyn w ligowej tabeli

 

Miejsce Nazwa drużyny Mecze  Bramki Punkty
1 Jaguar Gdańsk 17 54-17 43
13 KS Sparta Sycewice 17 26-38 16

"Mamy solidną pozycję jako liderzy, ale zdajemy sobie sprawę, że każdy mecz w tej fazie sezonu jest kluczowy. Spartę Sycewice traktujemy z szacunkiem, ale jesteśmy tutaj, aby utrzymać naszą przewagę. Będziemy dążyć do zdobycia kolejnych trzech punktów, potwierdzając naszą siłę jako zespół. Liczymy na wsparcie naszych kibiców, którzy zawsze dają nam dodatkową energię na boisku. Będziemy walczyć do ostatniego gwizdka, aby utrzymać naszą pozycję na szczycie tabeli". - powiedział Kacper Bladowski