fot. wolontariat

Wolontariusze poszukiwani

Chciałbyś zobaczyć jak wyglądania przygotowanie klubu do meczu piłkarskiego i uczestniczyć w dniu meczowym? Chciałbyś, może też sprawdzić swoje siły w klubowych mediach? Zapraszamy wszystkie osoby zaintersowane wolontariatem do pomocy. 

Nasz klub to nie tylko zawodnicy, trenerzy i reszta sztabu. To również osoby, które działają za kulisami, by m. in. media społecznościowe klubu mogły dostarczać Wam odpowiednie informacje. Chcemy aby nasze domowe mecze także przybrały nowy ciekawy format. Do tego potrzebni są ludzie, wolontariusze, którzy pomogą nam stworzyć wspaniałą atmosferę. 

Poszukujemy osób, które wspomogą nas przy organizacji dnia meczowego oraz działalności mediów klubowych. Sprawia Ci radość fotografowanie różnych wydarzeń, może lubisz bawić się kamerą, albo cieszy Cię kontaktem z ludźmi związanymi ze sportem? Zapraszamy do nas!! 

Od osób zaangażowanych w wolontariat w naszym klubie oczekujemy pozytywnej energii, czerpania radości z kontaktu z ludźmi, wysokiej kultury osobistej, zaangażowania oraz otwartości na nowe wyzwania. Jeśli szukamy właśnie Ciebie!

Jeżeli masz jakieś pytania lub chcesz się zgłosić możesz kontaktować się z nami przez wiadomości email: wolontariat@jaguargdansk.pl