fot. Dołącz do nas!

Trenuj w najlepszej akademii piłkarskiej na pomorzu!

AKADEMIA PIŁKARSKA JAGUAR GDAŃSK działa na pomorskiej mapie piłkarskiej od ponad 15 lat. Głównym celem naszej działalności jest zachęcanie dzieci i młodzieży do aktywnej formy spędzania czasu na świeżym powietrzu. Na własnym przykładzie doskonale wiemy, że piłka nożna to coś więcej, niż tylko sport. To nauka współzawodnictwa w duchu fair play, zespołowości, szacunku do przeciwnika, to także umiejętność samodoskonalenia oraz pokonywania własnych słabości. Wszystkie te elementy, w połączeniu z rozwojem motorycznym powodują, że piłka nożna to idealne zajęcie dla dzieci, które nauczy ich postępowania nie tylko na boisku, ale także poza nim w codziennym życiu.

Uwaga tylko u nas! Zapisując się na zajęcia mamy dla was pierwszy miesiąc darmowych treningów 

Cenna regularna miesiączna to 220 złotych. 

Najlepsze obiekty piłkarskie

Akademia Piłkarska Jaguar Gdańsk dysponuje obecnie trzema boiskami: dwa boiska sztuczne i boisko naturalne. Do tego dochodzi jeszcze całoroczna hala piłkarska. Na przestrzeni lat obiekty piłkarskie przy ulicy Budowlanych 49 zmieniały się bardzo intensywnie. Rozbudowa trwa cały czas i cały czas infrastruktura Jaguara Gdańsk dzięki własnym pomysłom wzbogaca się o kolejne elementy. 

Obiekt

Wykwalifikowana kadra trenerska 

Wszyscy nasi trenerzy to wykwalifikowana kadra, która stale podnosi swoje umiejętności na szkoleniach i kursach. Trenerzy w naszej akademii posiadają licencje UEFA. Szkolenowcy trenujący w naszej akademii to nie tylko specjaliści w dziedzinie piłki nożnaj to także wychowacy, którzy do swojej pracy podchodzą z pasją i pełnym profesjonalizmem.  

Trenerzy

Złoty certyfikat PZPN 

Akademia piłkarska od wielu lat posiada złoty certyfikat PZPN, jest to najwyższe wyróżnienie jakie może przyznać Polski Związki Piłki Nożnej akademii piłkarskiej. Znakomita baza treningowa, wykwalifikowana kadra trenerska posiadajaca licencje UEFA, wysoka jakość treningów oraz najwyższej klasy sprzęt sportowy. Wszystko to swoimi audytami potwierdza właśnie złoty certyfikat! 

PZPN

 

Kontakty do trenerów poszczególnych grup: 

Kontakty

Lokalizacja