fot. PSSE wspiera Jaguar Gdańsk

PSSE Partnerem naszej Akademii

Miło nam poinformować, że Partnerem naszej Akademii kolejny raz została Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna. Dziękujemy za zaufanie. 

Dołączenie Pomorskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej do grona Partnerów Akademii Piłkarskiej Jaguar Gdańsk stanowi doskonały przykład synergii pomiędzy światem biznesu a sportu. Inicjatywa ta nie tylko przyczynia się do rozwoju lokalnej społeczności poprzez wsparcie młodych talentów sportowych, ale także demonstruje zaangażowanie przedsiębiorstw w rozwijanie obszarów edukacji i kultury fizycznej. Mamy nadzieję, że ta współpraca przyniesie obopólne korzyści, wspierając zarówno rozwój talentów sportowych- powiedział Prezes Akademii Piłkarskiej Jaguar Gdańsk-Jacek Jadanowski 

Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna działa na rzecz rozwoju regionalnego poprzez tworzenie atrakcyjnych warunków do rozwoju przedsiębiorczości i napływu nowych inwestycji.
Realizuje zadania, których celem jest stymulowanie gospodarki i poprawa klimatu inwestycyjnego Polski, zgodnie z założeniami Strategii na rzecz Odpowiedzialnego Rozwoju.

PSSE działa na terenie 226 gmin w województwie kujawsko-pomorskim i we wschodniej części woj. pomorskiego. Jest częścią Polskiej Strefy Inwestycji, jednym z 14 podmiotów regionalnych, które odpowiedzialne są za kompleksową obsługę inwestorów zagranicznych i krajowych. Pełni rolę regionalnego centrum obsługi inwestorów i koordynatora udzielania pomocy publicznej. Służy przedsiębiorcom wsparciem na każdym etapie realizacji ich projektów, w tym pomocą o charakterze konsultacyjno-doradczym.