Oferta klas sportowych w Gdańskiej Szkole Podstawowej "Lingwista"

Z przyjemnością pragniemy zaprezentować Państwu propozycję edukacyjną, jaką jest oferta klas sportowych o profilu piłkarskim w Gdańskiej Szkole Podstawowej "Lingwista". Szkoła od lat dbająca o wszechstronny rozwój uczniów, nawiązała strategiczną współpracę z renomowaną Akademią Piłkarską Jaguar Gdańsk, aby stworzyć unikatowy program kształcenia, łączący wysoką jakość edukacji z profesjonalnym treningiem piłkarskim. Wierzymy, że umiejętność doskonalenia nie tylko umysłowych, ale i fizycznych jest kluczowa dla harmonijnego rozwoju młodego pokolenia. Dlatego też z dumą prezentujemy projekt klas sportowych, które nie tylko zapewnią solidną edukację na wysokim poziomie ale także rozwijają pasję do sportu pod okiem doświadczonych trenerów z Akademii Piłkarskiej Jaguara Gdańsk. 

Baner

 

Gdańska Szkoła Podstawowa "Lingwista" im. Hymnu Narodowego to kameralna, ale prężnie działająca placówka. Głównym celem szkoły jest sukces uczniów bez presji oraz rozwijanie zainteresowań. Rodzinna atmosfera szkoły w zabytkowych murach kamienicy jest bardzo istotna. Proponujemy wychowankom szeroki wachlarz zajęć dodatkowych i otaczamy opieką podczas przygotowań do konkursów. Dzięki temu wśród uczniów i absolwentów mamy osoby wysoko nagrodzone w konkursach i olimpiadach wysokiej rangi. Na co dzień uczniowie mogą poznawać języki wielu państw, od angielskiego, przez niemiecki, francuski, hiszpański, rosyjski, chiński, ukraiński, na skandynawskich kończąc.

Co oferuje Gdańska Szkola Podstawowa "Lingwista"

Co oferujemy: Korzyści:

szeroka paleta języków obcych

(hiszpański, niemiecki,

francuski, angielski, rosyjski,

chiński, norweski, kaszubski) – już od 1 klasy,

Decyzyjność w wyborze języków obcych,

praca w małych grupach dostosowanych do poziomu

Różnorodność zajęć pozalekcyjnych Rozwijamy pasje uczniów 
Profesjonalna opieka psychologiczno-pedagogicznych, Wspieramy zdrowie mentalne naszych uczniów
Zajęcia wyrównawcze i rozwijające z przedmiotów,

Odpowiedź o potrzeby uczniów

ze specyficznych trudnościach nauce, jak i uzdolnionych,

Dodatkowe repetytoria do egzaminów ósmoklasisty;

Wysokie wyniki na egzaminie

ósmoklasisty, brak potrzeby prywatnych lekcji

Język angielski – wiodącym językiem obcym (5h)

Praca w grupach dostosowana

do indywidualnego poziomu ucznia

Przygotowanie do konkursów kuratoryjnych i ogólnopolskich olimpiad,

Zwiększone szanse w rekrutacji

do szkół ponadpodstawowych

Młoda, stabilna i stale rozwijająca się kadra,

Trwałość i równowaga w realizacji

w realizacji podstawy programowej

przygotowujemy i przeprowadzamy egzaminy British Council

Certyfikat językowy i praca

na profesjonalnych materiałach wydawnictwa Cambridge

Klasa piłkarska 

Zapraszamy młodych pasjonatów piłki nożnej do dołączenia do naszych klas piłkarskich! Nasza szkoła oferuje unikalną okazję dla chłopców i dziewczynek do rozwijania swoich umiejętności sportowych oraz budowania pasji do sportu. Wszystko to połączone z nauką na wysokim poziomie. Akademia Piłkarska Jaguar Gdańsk poza zajęciami w ramach planu lekcji ofertuje w ramach klas sportowych dodatkowe pięć godzin w tygodniu treningów na naszych obiektach. Co nas wyróżnia? 

  1. Profesjonalna Kadra Szkoleniowa: Zajęcia prowadzone są przez doświadczonych trenerów, posiadających licencje trenerskie oraz pasję do piłki nożnej.
  2. Różnorodne Kategorie Wiekowe: Dostosowujemy poziom trudności i treningów do różnych kategorii wiekowych, aby każde dziecko mogło rozwijać się w optymalnych warunkach.
  3. Kompleksowe Szkolenie Techniczne: Nasi trenerzy skupiają się na wszechstronnym rozwoju umiejętności, obejmując technikę dryblingu, strzały, podania, a także taktykę i zrozumienie gry zespołowej.
  4. Nowoczesne Obiekty Sportowe: Zapewniamy dostęp do nowoczesnych boisk i obiektów sportowych, stwarzając optymalne warunki do nauki i rozwoju piłkarskich umiejętności.
  5. Uczestnictwo w Turniejach i Rozgrywkach: Oferujemy możliwość uczestnictwa w lokalnych, ogólnipolskich i miezynarodowych  rozgrywkach, co pozwala naszym uczniom na zdobywanie doświadczenia i rywalizację z rówieśnikami.
  6. Atmosfera Zespołowości: Stawiamy nie tylko na indywidualny rozwój, ale również na budowanie drużynowego ducha. Dzieci uczą się współpracy, komunikacji i szacunku wobec kolegów z zespołu.

 

Baner