fot. Treningi w Akademii Piłkarskiej Jaguar

12.Kolejka IV Ligi. Jaguar Gdańsk vs. Chojniczanka 1930 II Chojnice Zapowiedź meczu.

Przed zespołem Jaguara Gdańsk bardzo ważny mecz przeciwko rezerwom Chojniczanki 1930 Chojnice. Zespół z grodu tura często wspierany przez zawodników pierwszego zespołu występujących w 2 lidze zajmuje obecnie czwarte miejsce w tabeli ligowej IV ligi prowadzonej przez Pomorski ZPN. Podopieczni trenera Michała Wirkusa w tym sezonie zaliczyli siedem wygranych, jeden remis i trzy porażki. Ambitna młodzież wsparta doświadczonymi zawodnikami to świadczy, że czeka nas trudna przeprawa. Jaguar Gdańsk jednak wie, o co gra w tym meczu i jak ważne są dla nas punkty. Komplet zdobytych oczek pozwoli nam trzymać dystans do lidera. (Gryf Słupsk), który w tej kolejce ma przed sobą trudny mecz z Gromem Nowy Staw. Podchodzimy do tego meczu z pełną koncentracją, bojowym nastawieniem. Wszystko po to aby po końcowym gwizdku cieszyć się z wygranej.


Paweł, cieszy nas Twoja wysoka forma strzelecka w tym sezonie. Przed nami kolejny mecz ligowy jak podchodzicie całym zespołem do tego meczu?


"Dziękuję, forma strzelecka jest i liczę na to, że zostanie do końca sezonu. Wszystkie bramki jakie strzelam to zasługa całej naszej drużyny. Koledzy z zespołu mocno pracują i kreują sytuacje bramkowe. Mamy o co walczyć, w każdym meczu robimy swoją robotę jak najlepiej i dążymy do upragnionego awansu. Jest to nasza motywacja do działania przy każdym wyjściu na boisku. Cała drużyna jest skoncentrowana w 100 procentach na meczu i na podniesieniu kolejnych 3 pkt z boiska. Zawsze z szacunkiem do przeciwnika, ale pełni nadziei na wygraną". - powiedział Paweł Czychowski 

Porównanie obu zespołów w ligowej tabeli. 

Miejsce w tabeli Nazwa drużyny Mecze Bilans bramek Punkty
2 Jaguar Gdańsk 11 33-13 25
4 Chojniczanka 1930 II Chojnice 11 27-16 22

 

​​12.kolejka IV Ligi, Pomorski ZPN
Jaguar Gdańsk vs. Chojniczanka 1930 II Chojnice 
Sobota, 14 października 2023, godzina 11:00
Obiekty Piłkarskie Gedania
https://goo.gl/maps/Bf1kVjJRJKRikuvA8