fot. Gramydlaszuta

Gramy dla Szuta!

Akademia Piłkarska Jaguar Gdańsk rusza z akcją wsparcia dla trenera Marka Szutowicza. Wieloletniego trenera i człowieka związanego z piłką nożną od urodzenia. Trener zawsze potrafił wyciągać pomocną dłoń do każdego, doskonale zorganizowany i zawsze będący w dobrym humorze tym razem potrzebuje naszej pomocy.


Akcja “Gramy dla Szuta!” ma na celu wesprzeć Trenera w bardzo trudnych zmaganiach z chorobą nowotworową. Obecnie trener jest pod opieką najlepszych onkologów w Polsce i rozpoczyna walkę z bardzo ciężkim rywalem. Akademia Piłkarska Jaguar Gdańsk chce razem z innymi dołożyć wszelkich starań i pomóc w tej walce! Głównym elementem akcji wsparcia dla Trenera będzie licytacja ponad 60 koszulek i gadżetów przekazanych przez środowisko piłkarskie nie tylko z Pomorza, ale i z całej Polski!  

"W momencie, gdy rozeszła się informacja o chorobie naszego Trenera otrzymaliśmy ogromny odzew ze wsparciem. Wielu piłkarzy klubów od Ekstraklasy po 3 ligę i tych występujących w klubach zagranicznych oraz Reprezentantów Polski bez zastanowienia włączyło się do pomocy przekazując na cel akcji koszulki i gadżety z autografami. Pozytywny odzew środowiska piłkarka jest bardzo budujący i pokazuje na jak ogromne wsparcie może liczyć Trener Szutowicz w tym najważniejszym dla siebie życiowym meczu.” - powiedział Jacek Jadanowski Prezes Akademii Piłkarskiej Jaguar Gdańsk.  

Licytacje wystawiane są na grupie stworzonej w celu promocji całej akcji: Gramy dla Szuta | Facebook. Pierwszą licytacją jest koszulka Arkadiusza Milika z Olympique Marsylia z autografami drużyny! 

Ml

Grupa Gramy dla Szuta! To nie tylko licytacje i informacje o wydarzeniach związanych z akcją. Ma to być miejsce, w którym całe środowisko piłkarskie łącznie z trenerami, piłkarzami, kibicami i innymi osobami związanymi ze sportem zaangażuje się i pokaże ogromne wsparcie mentalne które Trenerowi Markowi Szutowiczowi jest obecnie bardzo potrzebne.  


“Od pierwszych dni, kiedy wróciłem do Gdańska i dołączyłem do zespołu Jaguara Gdańsk trener Marek Szutowicz jak to ma w zwyczaju dał mi dużo wsparcia, jego zaangażowanie nie tylko jako trenera, ale także koordynatora szkolenia Akademii jest ogromne i zawsze każdy z trenerów mógł liczyć na pomoc z jego strony. Teraz to Szuto potrzebuje naszego wsparcia i pomocy dlatego liczę, że akcja “Gramy dla Szuta!” prowadzona przez nasz Klub przyniesie pozytywny efekt i rozejdzie się szerokim echem nie tylko w środowisku piłkarskim”. - powiedział Deleu piłkarz Jaguara Gdańsk.  


Wszystkie informacje o działaniach w ramach akcji “Gramy dla Szuta! będą publikowane w grupie i profilu Klubu na Facebooku:  
Jaguar Gdańsk | Facebook
Gramy dla Szuta | Facebook