fot. Orlen

Akademia Piłkarska Jaguar Gdańsk w programie Piłkarska Przyszłość z Orlenem

Zakończyła się runda jesienna sezonu 2022/23. To dobry czas, żeby podsumować dokonania drużyn objętych programem Piłkarskiej Przyszłości z ORLENEM.

W Akademii Piłkarskiej Jaguar Gdańsk od skrzydłami programu znajduję się aktualnie sześć drużyn drużyn naszego klubu.
Drużyna rocznika 2009 prowadzona przez trenera Jakuba Karwata  na co dzień występuje w lidze wojewódzkiej C2 Trampkarz gdzie po rundzie jesiennej plasuje się na drugim miejscu.

Z kolei zespół rocznika 2010 prowadzony przez trenera Adama Prusaczyka zajmuje obecnie siódme miejsce w lidze wojewódzkiej D1 

Rocznik 2011 występujący w lidze D2 młodzik, grupa 4 prowadzony przez trenera Pawła Michalca zajmuje obecnie trzecie miejsce w swoich rozgrywkach. 

To była jesień pełna wielu emocji piłkarskich. Zachęcamy do śledzenia występów naszych młodych piłkarzy w okresie zimowym, bo już po Nowym Roku wracamy do treningów!

Piłkarska Przyszłość z ORLENEM jest programem upowszechniania piłki nożnej wśród najmłodszych, realizowanym we współpracy z Akademią Piłkarską LG. Głównym Partnerem programu jest PKN ORLEN. Patronatem Honorowym Program objęło Ministerstwo Sportu i Turystyki oraz Polski Związek Piłki Nożnej.

Orlen