fot. Robert Sulewski

Robert Sulewski w Jaguarze Gdańsk!

Robert Sulewski dołącza do zespołu Jaguara Gdańsk, rolę zawodnika będzie łączył z trenowaniem najmłodszych w naszej Akademii!


Robert Sulewski, 29 letni zawodnik grający na pozycji obrońcy dołączył do drużyny Jaguara Gdańsk i od rundy wiosennej sezonu 2022/2023 będzie występował w barwach naszego klubu. Robert rolę zawodnika będzie łączył z trenowaniem najmłodszych adeptów naszej Akademii. Witamy w rodzinie Jaguara!

Dołączasz do Jaguara Gdańsk i rolę zawodnika będziesz łączył z trenowaniem najmłodszych w naszej Akademii. Jak podchodzisz do tego podwójnego wyzwania?

Podchodzę do tego bardzo pozytywnie, bo bardzo lubię wyzwania. Zrobiłem kurs trenerski UEFA B i cieszę się, że będę mógł się rozwijać również jako Trener. Moim celem jest pomoc młodym chłopakom z Akademii Jaguara, aby byli jak najlepsi, mieli radość z gry w piłkę nożna i spełniali w przyszłości swoje piłkarskie marzenia.

Jaguar Gdańsk zawsze walczy o wysokie cele w jaki sposób chciałbyś pomóc drużynie w ich osiągnięciu?

Zawsze grałem o najwyższe cele. Zrobiłem cztery awanse z niższych lig do wyższych. Jestem doświadczonym zawodnikiem i swoimi umiejętnościami na pewno pomogę drużynie w osiągnięciu celu. Patrząc na zespół jestem pełen optymizmu przed rundą wiosenną i wierze, że naszą wspólną ciężką pracą będziemy szli tylko do przodu i się nie poddamy.

Przeczytajcie co o transferze Roberta Sulewskiego mówi pierwszy trener naszego zespołu Piotr Formela.

Jestem bardzo zadowolony, że sięgamy po takiego zawodnika jak Robert, jego transfer do naszego klubu to duży zastrzyk profesjonalizmu, jakości piłkarskiej i doświadczenia, które potrzebne jest w każdej szatni. Oprócz tego Robert jest początkującym trenerem, zasilił kadrę naszej Akademii, co w moich oczach tylko podbija wartość jego zatrudnienia.-powiedział Trener Piotr Formela

Robert Sulewski

Wiek: 29 lat

Noga: Prawonożny

Wzrost: 182 cm

Pozycja: Obrońca

Zdobywca Superpucharu Polski 2018/2019 

3 występy w ekstraklasie 

55 występów w Fortuna 1 lidze

46 występów w eWinner 2 lidze.