fot. Zbuduj z nami przyszłość! Nowe boisko Jaguara

Zbuduj z nami przyszłość! Nowe boisko Jaguara

Zachęcamy do przekazania swojego 1,5 procenta na rzecz Akademii Piłkarskiej Jaguar Gdańsk będącej Organizacją Pożytku Publicznego (NGO). Dzięki przekazanemu przy rocznym rozliczeniu 1,5 procentowi podatku będą mogli Państwo wesprzeć rozbudowę naszego obiektu o kolejne boisko ze sztuczną nawierzchnią. 

Nie ponosząc żadnych kosztów, możesz weprzeć nasz Klub. Jak to zrobić? To bardzo proste. Wystarczy wypełnić PIT (28, 36, 36L, 37, 38) według poniższej instrukcji.

  1. W pole KRS należy wpisać 𝗞𝗥𝗦 0000695922 , a w rubryce „Cel szczegółowy” należy wpisać "Nowe boisko"
  2. W pole „Wnioskowana kwota” trzeba wpisać kwotę, która ma być przekazana akademii, która nie może przekroczyć 1,5% po zaokrągleniu do pełnych dziesiątek groszy w dół.
  3. Koniecznie trzeba zaznaczyć kwadrat „Wyrażam zgodę”.

KRS

Jaguar Gdańsk istnieje już 40 lat i przez te lata dokłada wszelkich starań aby nasi zawodnicy – dzieci i młodzież mogli godnie reprezentować nasz Klub na zawodach sportowych, które odbywają się na terenie całej Polski. Staramy się aby nasza baza treningowa rozrastała się i była coraz lepsza. Kolejne boisko zdecydowanie będzie czymś co realnie wpłynie na poprawę już i tak wysokiego poziomu szkolenia w naszej Akademii! 

Projekt

Obecnie w naszym Klubie trenuję ponad 700 adeptów piłki nożnej, tworzymy nowe grupy, ponieważ coraz więcej chętnych dołącza do naszego prężnie rozwijającego się Klubu. Wesprzyj nasz Klub i dołącz do naszej społęczności. Razem tworzymy #DNAjaguara 

40 lecie

W tym miejscu dzięki waszemu wsparciu powstanie kolejne boisko dla naszej Akademii! 

Zdjecie