Jaguar Kids

Jaguar Kids to część Akademii Piłkarskiej Jaguar Gdańsk, zajmująca się zajęciami o tematyce piłkarskiej dla przedszkolaków w wieku 3-6 lat. Szkółka istnieje od 2015 roku i stale się rozwija. Obecnie Jaguar Kids to 10 grup w 5 różnych lokalizacjach (Gdańsk: Karczemki, Jasień, Orunia i Kiełpino oraz Straszyn). Liczba trenujących zawodników to około 120. Zajęcia prowadzone są w przedszkolach oraz Szkołach Podstawowych, w salach dostosowanych do wieku i warunków dzieci.Dodatkowo od 2018 roku Jaguar Kids otworzyło pierwszą na Pomorzu grupę piłkarską dla dzieci niepełnosprawnych, o której mówiono w ogólnopolskich mediach.

Wszystkie zajęcia prowadzone są według programu szkoleniowego napisanego przez Trenerów prowadzących. Na zajęciach skupiamy się głównie na harmonijnym, ogólnym rozwoju wszystkich cech motorycznych dzieci. Dodajemy do tego zdrową, sportową rywalizacje oraz elementy nauczania piłki nożnej i innych gier zespołowych. Na zajęciach panuje kodeks zasad, który każdy uczestnik jest zobowiązany przestrzegać. Wszystko to aplikujemy najmłodszym w formie różnych zabaw.

Staramy się w naszej działalności nie poprzestawać na samych treningach. Co najmniej raz na kwartał organizowany jest Miniturniej Jaguar Kids, gdzie dzieci ze wszystkich grup mierzą się na dużym boisku. Każdy uczestnik otrzymuje medal lub inny upominek. Do tego każdej zimy Jaguar Kids organizuje „Mikołajkowy Festyn Jaguara”, na którym spotykają i wspólnie bawią się wszystkie najmłodsze grupy Akademii. Od 2018 roku Jaguar Kids zajmuje się także organizacją piłkarskich urodzin. Szkółka dwukrotnie organizowała także półkolonie sportowe przeznaczone dla najmłodszych.

Obecnie Jaguar Kids tworzą trenerzy Cezary Dobrzelecki, Piotr Zawadzki oraz Artur Markowski. Każdy z nich jest pasjonatem sportu i tą że pasję przenoszą na zajęcia z najmłodszymi. Co roku coraz więcej zawodników z Jaguar Kids staje się „dorosłymi” Jaguarami i wstępują w szeregi Akademii Piłkarskiej.

Zapraszam do zapisów:

Cezary Dobrzelecki

+ 48 504027621

c.dobrzelecki@jaguargdansk.pl