Ależ to był spektakularny popis naszych chłopaków z rocznika 2014 na turnieju w Ożarowie Mazowieckim! Jaguar dosłownie zdominował te zawody, wystawiając dwa składy, które od początku do końca narzuciły rywalom swoje warunki gry, co przełożyło się na kosmiczne pierwsze i bardzo wysokie szóste miejsce w końcowej klasyfikacji. Piłkarska karuzela kręciła się na pełnych obrotach, a nasi młodzi zawodnicy pokazali nie tylko świetne wyszkolenie techniczne, ale też niesamowitą, boiskową pewność siebie i luz w wykańczaniu akcji. Oglądanie ich w akcji to była czysta przyjemność, a grad strzelonych bramek i widowiskowe dryblingi co chwilę wywoływały burzę braw na trybunach.

Dopełnieniem tego genialnego weekendu były indywidualne wyróżnienia, bo Adam Kondratiuk, Filip Chyliński oraz Mateusz Diłaj swoją kapitalną dyspozycją w pełni zasłużyli na miejsce w prestiżowej „dziewiątce marzeń” całego turnieju. Te nagrody i zdobyte puchary to najlepszy dowód na to, jak gigantyczny postęp robi ta ekipa z każdym kolejnym miesiącem ciężkiej pracy na treningach. Wracamy do Gdańska w szampańskich nastrojach, z workiem medali i ogromną motywacją, żeby w nadchodzących meczach ligowych pójść za ciosem i dalej grać tak bezkompromisowy, ofensywny futbol!

