To był absolutnie kosmiczny weekend w wykonaniu naszej srebrnej ekipy z rocznika 2014! Chłopaki w Gniewinie dostali szansę gry na najwyższym, międzynarodowym poziomie i od pierwszego gwizdka zostawili na murawie mnóstwo sił, nie czując żadnego respektu przed uznanymi markami z zagranicy czy topowymi akademiami z Polski. Każdy mecz z takimi firmami jak Aston Villa czy KV Mechelen to była dla nich kapitalna lekcja dorosłego futbolu, twardej walki ramię w ramię i zbierania bezcennego doświadczenia, które na pewno odpali w najbliższych meczach ligowych.

Żeby tego było mało, organizatorzy zadbali o mega atrakcje poza samym graniem, bo nasi zawodnicy sprawdzili swoje umiejętności w specjalnym konkursie piłkarskim, stając się gwiazdami nowego odcinka na YouTube. Piłkarska karuzela kręciła się na maksa, a uśmiechy i pozytywna energia nie opuszczały zespołu nawet na moment, udowadniając, że ta drużyna ma niesamowity klimat. Wracamy do Gdańska z podniesionymi głowami, naładowanymi bateriami i gotowością na kolejne mocne wyzwania!