fot. sz

Gramy dla Szuta! Mecz charytatywny

W najbliższą niedzielę 30 maja o godzinie 15:00 na legendarnym stadionie przy ulicy Traugutta 29 w Gdańsku, na którym rozegrano wiele piłkarskich spotkań w tym pamiętny mecz w Pucharze Zdobywców Pucharów pomiędzy Lechią Gdańsk a Juventusem Turyn, odbędzie się ważny mecz charytatywny pod nazwą Gramy dla Szuta!


Wyjątkowe wydarzenie to wsparcie, jakim całe środowisko sportowe z naszego regionu chce się podzielić z trenerem Markiem Szutowiczem. Zmaga się on z chorobą nowotworową i od dłuższego czasu przebywa w szpitalu. W meczu zmierzą się ze sobą zespoły Oldboys Lechia Gdańsk oraz Przyjaciele Jaguara Gdańsk i GKS Kowale. Na boisku zobaczymy znanych byłych zawodników. Będą to między innymi: Radosław Michalski, Jacek Paszulewicz, Marek Widzicki, Lech Kulwicki.

W przerwie spotkania przewidziane są dodatkowe atrakcje: licytacja koszulki reprezentacji Polski z autografami, z której cały koszt zostanie przekazany na wsparcie trenera Marka Szutowicza oraz konkurs rzutów karnych. Spikerem spotkania będzie znany kibicom z Gdańska Marcin Gałek.

„Mecz charytatywny to kolejna forma wsparcia i pokazania, że całe środowisko sportowe trzyma kciuki za powrót trenera Marka Szutowicza do zdrowia. Zapraszamy na to wydarzenie wszystkich kibiców piłki nożnej i pasjonatów sportu z całego Trójmiasta i nie tylko. Wierzę, że będzie to bardzo ciekawe piłkarskie widowisko z wieloma emocjami, a wszystkim zawodnikom oraz kibicom na trybunach będzie przyświecał jeden cel: Gramy dla Szuta! - powiedział prezes Jaguara Gdańsk Jacek Jadanowski.

Zapraszamy tego dnia wszystkich na stadion aby dopingować zespoły w sportowej rywalizacji. Łączy nas piłka, łączy nas wspólny cel, którym jest wsparcie Marka Szutowicza.

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

Link do wydarzenia na Facebooku. Zapraszamy do dołączenia udostępnienia. 

Organizatorami meczu są:

Oldboys Lechia Gdańsk
Jaguar Gdańsk
GKS Kowale
Pomorski Związek Piłki Nożnej
Gdański Ośrodek Sportu


Sponsorzy

Drago
Baukrane
BMS Santech
Bokaro Salon Łazienek
Wako Rolety i Żaluzje
Goodwill & Co
Depo
Viva Fireworks