KLUB SPORTOWY

JAGUAR GDAŃSK

PRZEKAŻ 1% DLA JAGUARA

WYŚLIJ JAGUARÓW NA OBOZY SPORTOWE

O tym, jak ważną rolę w wychowaniu sportowca odbywają obozy sportowe nie trzeba nikogo przekonywać.

Przepracowany tydzień pod okiem profesjonalnych trenerów – z rozpisaną dietą oraz codziennymi treningami – jest najlepszym sposobem na doskonalenie swoich umiejętności piłakrskich. Tydzień poza domem uczy także samodzielności, umacnia więzi między zawodnikami oraz daje rodzicom chwilę wytchnienia 😉

Zależy nam, żeby jak największe grono młodych Jaguarów mogło przeżywać wyjątkowe sportowe chwile biorąc udział w organizowanych przez nas obozach.  Dlatego w tym roku przy okazji zbiórki 1% chcemy zaproponować wyjątkowe rozwiązanie, które jeszcze bardziej pozwoli nam łączyć siły i pokazywać, czym jest gra zespołowa i jak wiele zależy tylko od nas.

Całość środków ze zbióki 1% zostanie przekazanych na organizację obozów sportowych Jaguara.

Każdy z rodziców może zachęcić swoich znajomych, członków rodziny czy kolegów i koleżanki z pracy, aby wypełniając PIT przekazali 1% na Jaguara Gdańsk. W ten sposób zbierzemy środki dla tych Jaguarów, które z przyczyn od nich niezależnych nie mogą sobie pozwolić na tygodniowy wyjazd na obóz sportowy. 

Każdy z rodziców może także skorzystać z możliwości i wpisać w rubrykę przeznaczoną na opisanie celu szczegółówego imię i nazwisko swojego dziecka – w ten sposób przekazane pieniądze z 1% obniżą koszt wyjazdu młodego Jaguara na obóz sportowy, a być może całkowicie pokryje jego koszty.

Zachęcamy do aktywnego włączenia się w 1%. Naszym celem i marzeniem jest zapewnienie darmowych obozów piłkarskich dla młodych Jaguarów trenujących w naszym klubie. Wierzymy, że przy Waszej pomocy jest to możliwe 🙂

 

JAK PRZEKAZAĆ 1% JAGUAROWI

TO NAPRAWDĘ PROSTE! 🙂

  • W sekcji zatytułowanej WNIOSEK O PRZEKAZANIE 1% PODATKU NALEŻNEGO NA RZECZ ORGANIZACJI POŻYTKU PUBLICZNEGO (OPP) odszukujemy rubrykę, w której należy wpisać nr KRS.
  • Wpisujemy nr KRS: 0000011163
  • W sekcji zatytułowanej INFORMACJE UZUPEŁNIAJĄCE w rubryce CEL SZCZEGÓŁOWY 1% wpisujemy imię i nazwisko Jaguara.

ABY ROZLICZYĆ PIT POZOSTAŁO:

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

CZY WIESZ, ŻE W ZESZŁYM ROKU
JAGUAR GDAŃSK Z 1% ZEBRAŁ AŻ

25582,15 zł

Rekordową kwotę 3455,6 zł uzbierała drużyna rocznika 2004PN, która dzięki zebranym środkom pojechała na turniej piłkarski do Pragi.

Drużyna rocznika 2006PN uzbierała aż 3333,55 zł, dzięki czemu udało się wyjechać w 2017 roku do Anglii.

Drużyna 2004PN

Drużyna 2006PN

Drużyna 2009

Drużyna 2007PN

Drużyna 2003

Drużyna 2008PN

Drużyna 2007PD

Drużyna 2006PD

Drużyna 2008PD

Wędkarze

Drużyna 2005

Drużyna 2004PD

Drużyna 2010

Drużyna 2011

Drużyna 2012

Junior Starszy i Junior Młodszy

Wpłaty nieprzypisane do danego rocznika
(bez sprecyzowania celu szczegółowego w zeznaniach podatkowych)
12507 zł.